خدمات کوچ ویرا کلیک

کوچ سئو

کوچ و منتورینگ سئو به شما کمک میکند تا از مسیر نامطلوب فعلی به مسیر مطلوب مدنظر خود با برنامه ریزی یک مربی برسید.
کوچ سئوی سایت

مشاوره کسب و کار

برای رسیدن به نقطه ی مطلوب کسب و کار خود آماده هستید؟ تیم کوچ و منتورینگ ما کنار شماست تا از وضعیت فعلی به وضعیت مطلوب برسید
کوچ و منتورینگ کسب و کار

چرا باید کوچ داشته باشیم؟

کوچ، یک فرد دانا و باتجربه است که تجربه زیستن در زمینه های مختلف را دارد. تیم کوچ و منتورینگ ویرا کلیک در کنار شما و کسب و کار شماست تا بهترین راه و مسیری که میتوانید برای رشد کسب و کار خود طی کنید را در کنار یک تیم باتجربه داشته باشید.

منتور یا کوچ؟

منتور و کوچ دو مفهوم به ظاهر نزدیک به هم هست اما از لحاظ کارکرد و رویکرد باهم متفاوت هستند. منتور کسی هست که برحسب تجربه، مسیر تست شده قبلی را به همراه راه حل و راهکارها ارائه میدهد. 

اما کوچ یک فرد باتجربه است که از طریق پرسشگری و دیدن همه جوانب در کسب و کار از جواب های شما بهترین راه را برای کسب و کار شما پیدا کرده و شما را به همان سمت هدایت و راهنمایی میکند. 

کوچِ هوشمند با ویرا کلیک

هوشمندی کسب و کارهای آنلاین یعنی استفاده درست و بهینه از منابع و زمان. زمانیکه صحبت از فرآیند کوچینگ یا منتورینگ برای کسب و کار میشود، سوالی که پیش می آید اینست که “آیا کوچ میتواند مسیر صحیح را به من نشان دهد؟ ” 

اما این سوال را باید به اینگونه پرسید : ” آیا کوچ میتواند با پرسشگری درست از من، به جواب صحیحی برای یافتن مسیر صحیح برسد؟ ” ما در کوچ هوشمند ویرا کلیک در کنار شما هستیم تا مسیر رشد را برای کسب و کار شما روشن کنیم. 

سوالات متداول

سئو، مخفف واژه بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است. این عمل به معنای بهبود و بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. با سئوی مناسب، می‌توانید  وب‌سایت خود را در نتایج جستجوی موتورهای جستجو رشد داده و در نتیجه، وب‌سایت شما در اکثر کلمات کلیدی که کاربر سرچ میکند وجود دارد. ابزارهای جستجو بین کاربران اینترنت بسیار محبوب هستندکه این بازدیدها توسط موتورجستجو به سایت ها منتقل میشود. 

کلمات و عباراتی هستند که توسط کاربران در موتورجستجوی گوگل سرچ شده تا به جواب خود برسند. این کلمات هرچه بیشتر توسط کاربران سرچ شوند، برای گوگل از ارزش سرچ بالاتری برخوردار هستند.