کوچ و منتورینگ کسب و کار

برای رسیدن به اهداف و توسعه کسب و کار همیشه نیازمند یک نفر یا یک تیم باتجربه برای کوچ و منتورینگ کسب و کار خود هستید. یک نفر که به خوبی معضلات و مشکلات کسب و کار را شناسایی و راه حل آن را بداند. 

کوچ کسب و کار ویرا کلیک به شما کمک میکند تا پروسه ای مطمئن و درست را در رسیدن از نقطه فعلی به نقطه مطلوب در کنار بهترین و حرفه ای ترین ها داشته باشید. 

خدمات کوچ و منتورینگ کسب و کار در ویرا کلیک

کوچ ۰ تا ۱۰۰ کسب و کار

بعد از بررسی نقطه فعلی در کسب و کار و ترسیم اهداف، کافیست تا با راهنمایی کوچ اقدام کنید.

کوچ فروش

افزایش فروش با بررسی فرآیند میتواند به بهبود قابل توجهی برای کسب و کار برسد

ارائه برنامه و استراتژی

داشتن یک برنامه و استراتژی صحیح به شما کمک میکند تا از آزمون و خطا و اشتباه در مسیر بپرهیزید

کوچ برندینگ

داشتن یک برند خوب و وفاداری مشتریان به آن میتواند همیشه شما را در ذهن مخاطب جای دهد

کوچ تیمی

با استفاده از راهنمایی یک کوچ باتجربه میتوانید افراد تیم خود را به جایگاه مطلوب برسانید

کوچ دیجیتال مارکتینگ

حضور موثر در فضای آنلاین از طریق دیجیتال مارکتینگ به شما کمک میکند تا دیده شوید

کوچ کسب و کار چیست؟

کوچ کسب و کار به فرآیندی گفته میشود که توسط یک مربی یا منتور کسب و کار که از تجربیات زیادی دارد انجام میشود و به شما کمک میکند تا از وضعیت نامطلوب فعلی به وضعیت مطلوب مدنظر برسید. 

منتورینگ یا کوچ کسب و کار به شما کمک میکند تا بهترین مسیری که میتوانید برای رسیدن به هدف نهایی خود داشته باشید را پیدا کرده و با برنامه ریزی صحیح در یک زمان درست به آن برسید. 

ویژگی های مهم برای انتخاب منتور کسب و کار

برای انتخاب یک منتور باتجربه در کسب و کار باید به موارد زیر توجه کنید: 

۱ – تجربه کافی در زمینه کسب و کار: منتورینگ کسب و کار توسط یک منتور باتجربه باید انجام بگیرد. تجربه منتور در زمینه های مختلف کسب و کار میتواند یک گزینه و نقطه قوت مهم به حساب آید. 

۲ – سابقه کار در کسب و کارهای مختلف: وقتی صحبت از منتور کسب و کار میکنیم، حداقل باید در یک یا چند کسب و کار مختلف تجربه حضور داشته باشد.

۳ – متخصص در یک زمینه: منتور کسب و کار باید در یک زمینه تخصصی مثل فروش، تیم سازی یا هرحوزه دیگر مرتبط با رشد کسب و کار تخصص داشته باشد.

مراحل کوچ و منتورینگ کسب و کار

ارسال درخواست کوچ

در اولین مرحله درخواست شما برای کوچینگ کسب و کار  از طریق سایت یا شماره های پشتیبانی ثبت میشود. در این مرحله باید میزان مهارت تیم یا کارشناس سئو به طور کامل مشخص شده و نقطه شروع مشخص بشود.

برآورد میزان پروسه

پس از بررسی درخواست شما، بازه زمانی برای انجام کوچ کسب  وکار برآورد و اعلام میشود. این پروسه شامل رسیدن از نقطه فعلی به نقطه مطلوب مدنظر کسب وکار است که بعد از دریافت اطلاعات و بررسی اعلام میشود

پرداخت هزینه و تنظیم زمان انجام

پس از برآورد میزان زمان و پرداخت تعرفه اولیه، به صورت ماهیانه پرداخت انجام میشود. تمامی پروسه کوچ کسب و کار ویرا کلیک به صورت آنلاین و از طریق شبکه های اجتماعی انجام میشود. (جهت کوچ حضوری هماهنگ کنید)

ارائه گزارش ماهیانه

ارائه گزارش ماهیانه به کارفرما از روند انجام پروسه کوچینگ کس و کار میتواند این اطمینان را بدهد تا مسیر و راه به خوبی در حال انجام است. ارائه گزارش میتواند تمامی ابهامات و سوالات در طول مسیر را برای هردوطرف برطرف کند. 

سوالات متداول

سئو، مخفف واژه بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است. این عمل به معنای بهبود و بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. با سئوی مناسب، می‌توانید  وب‌سایت خود را در نتایج جستجوی موتورهای جستجو رشد داده و در نتیجه، وب‌سایت شما در اکثر کلمات کلیدی که کاربر سرچ میکند وجود دارد. ابزارهای جستجو بین کاربران اینترنت بسیار محبوب هستندکه این بازدیدها توسط موتورجستجو به سایت ها منتقل میشود. 

کلمات و عباراتی هستند که توسط کاربران در موتورجستجوی گوگل سرچ شده تا به جواب خود برسند. این کلمات هرچه بیشتر توسط کاربران سرچ شوند، برای گوگل از ارزش سرچ بالاتری برخوردار هستند.