خدمات دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک

سئو و بهینه سازی

رشد در گوگل و کلمات هدفمند به شما کمک میکند تا به مشتریان واقعی وصل شوید. ما در این مسیر همراه شما هستیم
سفارش سئو

انجام خدمات هوشمندانه

با خدمات دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک میتوانید در زمان و هزینه مناسب پای به عرصه دنیای آنلاین بگذارید. دیجیتال مارکتینگ میتواند پل دقیق و درست برای رسیدن شما به مشتریان هدفمند و در نهایت فروش بیشتر باشد.

دیجیتال مارکتینگِ هوشمند

استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ باید به صورت هوشمند و هدفمند باشد. تعریف هوشمندی در دیجیتال مارکتینگ را میتوان در موارد زیر گفت:

۱ – لید یا مشتری: اولین و مهم ترین مولفه در دیجیتال مارکتینگ، وجود لیدِ هدفمند یا همان کاربریست که امکان تبدیل آن به مشتری دائمی است

۲ – ابزارهای آنالیز و جمع آوری داده : ابزارها به ما کمک میکنند تا داده ها را جمع آوری و سپس آنها را به صورت هدفمند مورد بررسی و نظارت قرار دهیم

۳ – تصمیم گیری بعدی : بعد از استخراج اطلاعات و داده کاوی میتوانیم تصمیمات بعدی کسب  و کار خود را به صورت هوشمند و هدفمند بگیریم.

برای اطلاعات بیشتر و اجرای دیجیتال مارکتینگ هوشمند با ما در تماس باشید.

سفارش دیجیتال مارکتینگ

استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای توسعه کسب و کار میتواند به بازدهی بیشتر نسبت به روش های سنتی بازاریابی منجر شود. سفارش دیجیتال مارکتینگ و انجام آن توسط تیم مجرب ویرا کلیک به شما کمک میکند تا در مصرف بودجه بازاریابی و رسیدن به KPI به صورت هوشمند و هدفمند عمل کنید. 

نمونه کارها

سوالات متداول

سئو، مخفف واژه بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است. این عمل به معنای بهبود و بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. با سئوی مناسب، می‌توانید  وب‌سایت خود را در نتایج جستجوی موتورهای جستجو رشد داده و در نتیجه، وب‌سایت شما در اکثر کلمات کلیدی که کاربر سرچ میکند وجود دارد. ابزارهای جستجو بین کاربران اینترنت بسیار محبوب هستندکه این بازدیدها توسط موتورجستجو به سایت ها منتقل میشود. 

کلمات و عباراتی هستند که توسط کاربران در موتورجستجوی گوگل سرچ شده تا به جواب خود برسند. این کلمات هرچه بیشتر توسط کاربران سرچ شوند، برای گوگل از ارزش سرچ بالاتری برخوردار هستند.