سئو و بهینه سازی

سئو سایت و بهینه سازی آن یکی از موارد مهم بعد از طراحی سایت به حساب می آید، اگر شما هم دغدغه ورودی ارگانیک به سایت خود را دارید و قصد دارید تا بازاریابی دیجیتال را شروع کنید دقیقا در جای درستی هستید.

ما در تیم سئو ویرا کلیک، با بررسی و آنالیز اولیه سایت بهترین پلن برای رشد در SERP (نتایج گوگل) را به شما ارائه میکنیم و به شما کمک میکنیم تا ورودی موثر و طبیعی سایت خود را به همراه فروش داشته باشید. 

خدمات سئو در ویرا کلیک

سئو داخلی سایت

بررسی و تصحیح خطاهای سایت شما اعم از کدها، محتویات مختلف سایت، لینک های داخلی و خارجی و…

بهینه سازی محتوا

تولید محتوا و لینک‌سازی داخلی در محتواها و رعایت شاخص‌های مهم سئو در محتوا و رپرتاژها

سئوی خارجی سایت

بررسی و آنالیز سایت و کسب و کار شما، بررسی رقبایتان و نقاط قوت و ضعف آن، یافتن مشکلات ساختاری سایت

سئو تکنیکال

طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت برای خزش بهتر ربات موتورهای جستجو، افزایش سرعت، ایندکس شدن و رندر صفحات

تحقیق کلمه کلیدی

بررسی و آنالیز سایت و کسب و کار شما، بررسی رقبایتان و نقاط قوت و ضعف آن، یافتن مشکلات ساختاری سایت

پرفورمنس و کارایی سایت

طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت برای خزش بهتر ربات موتورهای جستجو، افزایش سرعت، ایندکس شدن و رندر صفحات

رشد کسب و کار با سئو

۵ دلیل مهم برای سئوی سایت شما وجود دارد:

۱ – فرصت حضور در نتایج: رقبا دست به کار شده اند! مشتریان در نتایج جستجو به آنها رسیده و ارتباط موثر میگیرند

۲ – ورودی ارگانیک: باتوجه به همه گیر بودن گوگل، وقتی در نتایج گوگل سایت شما بالا باشد، تعداد کاربران و مشتریان واقعی به سایت شما بالا میرود

۳ – ماندگاری بالا: استفاده از تبلیغات اینترنتی مثل ادوردز و تبلیغات کلیکی تا زمانیکه بودجه داشته باشید بالا هستید. اما بازی در سئو متفاوت است

۴ – نرخ تبدیل: سئو به شما کمک میکند تا بازدیدکنندگان را به مشتریان واقعی تبدیل کنید.

۵ – سرمایه گذاری: باتوجه به ماندگاری بالای سئوی سایت نسبت به سایر روش ها مثل تبلیغات کلیکی، یک سرمایه گذاری متوسط و بلند مدت به حساب می آید. 

داستان دوستی سایت و گوگل با سئو

ما بهبود کیفیت و عملکرد وب‌سایت شما را به عنوان یک عامل مهم در رتبه‌بندی شما در موتورهای جستجوگر میدانیم. این بهبودها نقش مهمی در بهبود تجربه کاربری شما نیز دارند. ویرا کلیک از بهترین تکنیک‌ها و استانداردهای بهینه‌سازی برای بهبود وب‌سایت شما استفاده میکند.
زمانی گوگل دوست صمیمی سایت شما میشود که استانداردها رعایت شده و سایت به خوبی نزد گوگل اعتبار کسب کند. برای اینکه بهترین نتیجه را در گوگل و سایر موتورهای جستجو بگیرید، ویرا کلیک در کنارشماست تا دوستی خوبی بین سایت شما و گوگل برقرار کند.

نمونه کارها

مراحل سئو و بهینه سازی در ویرا کلیک

نیازسنجی مشتری و خواسته ها

در اولین گام باید نیازسنجی خواسته های مشتری انجام شود. در این مرحله با پرسش و پاسخ و ارائه اطلاعات اولیه مثل آدرس سایت، بوم کسب وکار و بررسی موضوع مورد رقابت سایت بررسی میشود. 

برآورد قیمت انجام سئو

بعد از مرحله اول و انجام نیازسنجی های لازم، برآورد قیمت انجام شده و به مشتری اعلام میشود. در این مرحله قیمت اعلام شده به صورت دقیق به همراه سایر هزینه ها اعلام میشود. 

عقد قرارداد و پرداخت

بعد از تایید مشتری در مورد قیمت و تایید خواسته های نیازسنجی شده توسط تیم، قرارداد برای کارفرما جهت بررسی و پرداخت ارسال میشود. در این مرحله کارفرما میتواند باتوجه به بودجه، شرایط پرداخت را هماهنگ کند.

شروع به کار

بعد از پرداخت، کار به صورت رسمی توسط تیم سئو ویرا کلیک شروع میشود. تحقیق کلمه کلیدی و هماهنگی برای تایید کلمات کلیدی نهایی با کارفرما در این مرحله انجام میشود. 

گزارش ماهیانه از روند کار
باتوجه به بازه اعلامی در قرارداد، هرماه گزارش مربوط به اقدامات ماه برای کارفرما ارسال میشود. این گزارش شامل مجموعه اقدامات، مقایسه رشد سایت در یک ماه  اخیر و تحلیل های تیم سئو برای وب سایت است. 
تحویل پروژه در زمان مقرر

باتوجه به زمان اعلامی در قرارداد، پروژه در زمان مقرر تحویل کارفرما میشود. در این مرحله کارفرما میتواند با قرارداد جدید اقدام به ادامه روند سئو خود با مدیریت تیم سئو ویرا کلیک کند. 

سوالات متداول

سئو، مخفف واژه بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است. این عمل به معنای بهبود و بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. با سئوی مناسب، می‌توانید  وب‌سایت خود را در نتایج جستجوی موتورهای جستجو رشد داده و در نتیجه، وب‌سایت شما در اکثر کلمات کلیدی که کاربر سرچ میکند وجود دارد. ابزارهای جستجو بین کاربران اینترنت بسیار محبوب هستندکه این بازدیدها توسط موتورجستجو به سایت ها منتقل میشود. 

کلمات و عباراتی هستند که توسط کاربران در موتورجستجوی گوگل سرچ شده تا به جواب خود برسند. این کلمات هرچه بیشتر توسط کاربران سرچ شوند، برای گوگل از ارزش سرچ بالاتری برخوردار هستند. 

محتوا جعبه بازشو
نمایش همه جمع کردن