تبلیغات در گوگل

اگر برای کسب و کار آنلاین خود تبلیغات مختلفی را تجربه کرده‌اید و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید، توصیه می‌کنیم تبلیغات گوگل را با ویراکلیک امتحان کنید.

ما برای تبلیغات در گوگل راه های مختلفی پیش روی شما گذاشته ایم. شما می توانید کل مدیریت و اجرای کمپین تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و روزانه از کارکرد کمپین خود گزارش دریافت کنید و یا اینکه تمامی کارها را خودتان انجام دهید و ما فقط حساب شما را شارژ کنیم. خدمات تبلیغات در گوگل جی ادز را مشاهده فرمایید.

اینکه چقدر می‌خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه کنید بستگی به خودتان دارد، می‌توانید از پلن‌های ادوردز با قیمت پایین شروع کنید و پس از مشاهده موفقیت، بودجه تبلیغات خود را افزایش دهید.

در تبلیغ گوگل زمانی که کسی واقعا به محصول شما علاقمند باشد و روی آن تبلیغ کلیک کند، هزینه می‌پردازید. پس نگران هزینه هایی که برای تبلیغات می‌کنید، نباشید.

null

دسترسی مستقیم به اکانت

null

افزونه های تبلیغاتی

null

زمانبندی تبلیغات

null

بهینه‌سازی اکانت

تعرفه تبلیغات گوگل

تبلیغات در گوگل

برای تبلیغ در گوگل ، می‌توان از دو روش مختلف استفاده کرد:

· تبلیغ در شبکه جست‌وجوی گوگل (Search Ads)
· تبلیغ نمایشی (Display Ads)

تبلیغ در شبکه جست‌وجوی به نوعی همان تبلیغ کلیکی است. به این معنا که تبلیغ‌کننده با در نظر گرفتن بودجه‌ای برای هزینه به ازای هر کلیک، کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکارش را تعیین می‌کند، تا توسط ابزار سرچ گوگل به کاربران پیشنهاد داده شود. به زبان ساده شما مبلغی را به گوگل می‌دهید تا هر زمان که کاربری در مورد محصول یا خدمات مرتبط با کسب‌وکار شما جست‌وجو کرد، سایت شما را نشان دهد. این هزینه برای جایگاه شما نیست. چرا که گوگل شما را در صفحه اول قرار می‌دهد؛ اما به ازای هر کلیک کاربر و انجام عملیاتی مانند خرید، مقدار هزینه مشخصی می‌پردازید.
اغلب افراد زمانی که می‌خواهند چیزی را در گوگل جست‌وجو کنند از لینک های واقع در صفحه اول نتایج جست‌وجوی گوگل استفاده می‌کنند؛ بنابراین گوگل سایت شما را به ازای هزینه‌ای که پرداخته اید در مدت زمانی که می‌خواهید در صفحه اول نمایش می‌دهد.

مزایای تبلیغ در گوگل چیست؟

شاید تاکنون این سوال برای شما پس آمده باشد که مزیت های تبلیغ در گوگل چیست و چرا باید از آن استفاده کرد. در این قسمت با مزیت های تبلیغات در گوگل بیشتر آشنا شوید:
· جذب مخاطبان هدف بیشتر
· صرفه جویی در هزینه های تبلیغات خود
· انعظاف پذیری و ادغام پذیری بالا گوگل ادز
· نرخ بازگشت سرمایه بالا در تبلیغات گوگل
· رشد و گسترش کسب و کار و بازدهی سریع
· افزایش آگاهی از برند و برندسازی کسب و کار شما
· افزایش آگاهی از برند (Brand Awareness) با گوگل ادز
تا به حال با کاربرانی که خود را طرفدار و متعهد به برندهای خاصی مانند اپل یا نایکی می‌دانند برخورد داشته‌اید؟ این دستاوردی است که افزایش آگاهی از برند یا Brand Awareness برای یک کسب‌وکار به ارمغان می‌آورد! شاخص «آگاهی از برند» نشان می‌دهد چقدر مخاطبان هدف شما با برندتان آشنا هستند و آن را می‌شناسند. برندهایی که آگاهی از برند بالا دارند، معمولا با عنوان‌هایی مانند «برندهای ترند» یا «برندهای محبوب» شناخته می‌شوند. این شاخص، خصوصا در مراحل اولیه توسعه یک کسب‌وکار، در بازاریابی و معرفی محصولات و خدمات به کاربران اهمیت زیادی دارد.
متدها و ابزارهای متنوعی برای افزایش آگاهی از برند وجود دارد؛ از کارآمدترین آنها می‌توان به سرویس تبلیغات کلیکی گوگل یا گوگل ادز (Google Ads) اشاره کرد. بهترین کمپین تبلیغاتی که در گوگل ادز برای افزایش آگاهی از برند می‌توانید استفاده کنید، کمپین‌هایی است که به منظور ارتباط مخاطبان با برند ساخته می‌شوند و اصطلاحا brand-engagement نام دارند. هدف این کمپین‌ها ایجاد آگاهی و ارتباط مثبت مخاطبان با کسب‌وکار، محصولات و خدمات آن و در نهایت افزایش آگاهی از برند است.

آیا تبلیغ در گوگل رایگان است؟

ساخت اکانت گوگل ادز و نمایش سایت شما در گوگل به صورت رایگان انجام می‌شود؛ اما برای تاثیرگذاری و بازدهی تبلیغات به ازای هر کلیک کاربر و انجام عملیاتی در سایت هزینه‌ای از شما کسر خواهد شد. ارزش بازدهی تبلیغات کلیکی بیشتر از میزان هزینه‌ای‌ است که می‌پردازید.
هزینه‌های تبلیغات کلیکی گوگل تحت تاثیر فاکتورهای بسیاری است. فاکتور هایی که به کسب‌وکار شما مرتبط است. استراتژی‌های مزایده و رقبای شما می‌توانند به میزان هزینه‌ای که می‌پردازید، مرتبط باشند.

نحوه تبلیغ در گوگل ادز

همانطور که گفته شد تمامی افراد برای جست‌وجوی خدمات و محصولات ابتدا به سراغ گوگل می‌آیند. بنابراین طبیعی است که افراد بسیاری برای معرفی کسب‌وکار خود از گوگل استفاده کنند. اغلب پس از جست‌وجوی هر محصول لینک‌های بسیاری نمایان می‌شوند. در نتیجه برای هر محصول یا به عبارتی برای هر کلمه کلیدی، رقبایی خواهید داشت.

اما چگونه می‌توانیم در میان رقبا تبلیغ خود را ارتقا دهیم؟

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای گوگل ادز، انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. انتخاب کلمه کلیدی در گوگل ادز نه تنها در تعیین هزینه‌های کلیک تبلیغ (PPC) شما تاثیرگذار است، بلکه با استراتژی مناسب در این زمینه می‌توانید جایگاه خود را در میان رقبا ارتقا دهید.
کلمات کلیدی می‌توانند به صورت یک عبارت تعریف شوند. به عنوان مثال شرکت فروش کفش برای انتخاب کلمات کلیدی می‌تواند از کفش زنانه، کفش مردانه، خرید کفش لوکس، نیم‌بوت و … استفاده کند. برای انتخاب کلمات کلیدی و بررسی آنها می‌توانید از ابزارهایی مانند: گوگل کی‌ورد پلنر استفاده کنید. انتخاب کلمات کلیدی مناسب، به موفقیت کمپین تبلیغات گوگلی شما بسیار کمک می‌کند؛ بنابراین از اهمیت این نکته هرگز غافل نشوید.

سوالات متداول

بسته به داشته ها و نیاز شما ما پلن های متفاوتی تعریف کرده ایم با ما تماس بگیرید کارشناسان ما به رایگان شما را راهنمایی می‌کنند.

بلی. امکان ارایه فاکتور رسمی با پرداخت هزینه‌های مربوطه وجود دارد.

به صورت مستقیم هیچ تاثیری؛ ولی بر اساس رفتار مشتریان در سایت شما بعد از کلیک روی تبلیغات ادوردز، می تواند تاثیر مثبت یا منفی داشته باشد.

خیر. با وجود ارایه دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز نیازی به پنل دیگری ندارید. از طریق اکانت گوگل ادز می‌توانید گزارش‌های بیشتری با جزئیات کامل‌تری را مشاهده کنید.

این بستگی به صنف کاری شما و همچنین سطح انتظار شما از ادوردز دارد. متاسفانه در شروع کار، هیچ راه عملی برای تعیین این هزینه وجود ندارد و تنها راه تخمین هزینه است. کارشناسان ما به رایگان شما را راهنمایی می‌کنند.