برند سازی با ویرا کلیک

درباره برند سازی فرض کنید هر شخص در دنیای واقعی به عنوان یک انسان دارای شخصیتی است به عنوان مثال اگر شما شخصی را که برای اولین بار است از نزدیک ملاقات حضوری پیدا می کنید و هیچ شناختی را از وی نداشته باشید طبیعتا شناخت شما در حیطه بصری و کمک گرفتن از حواس پنچ گانه خواهد بود. مثلا اگر فرد شیک پوش بوده و معطر باشد یک برداشتی را از فرد خواهید داشت و اگر ژنده پوش و بدبو باشد برداشت دیگری از فرد خواهید داشت در حقیقت شما این شناخت را از ظاهر آن فرد و از طریق حواس پنج گانه خود ادراک کرده و هویت آن شخص را در ذهن خود ایجاد کرده اید. برای خوش درخشیدن در ذهن مشتری، باید حواس پنچ گانه مشتری را مدیریت کنیم تا ادراکی که از برند شما دریافت می نماید برداشتی مثبت و تحسین بر انگیز باشد که در حقیقت به این امر مدیریت ذهن در برند سازی گفته می شود. 

تحقیقات بازار نخستین گام‌ فرآیند برند سازی است که می‌بایست قبل از هر اقدامی توسط یک تیم کارآزموده و آشنا به شیوه‌های تحقیق علمی انجام شود. در تحقیقات بازار سه هدف اصلی دنبال می‌شود :

  • شناخت برترین و موفق‌ترین فعالان صنعت
  • شناخت رقبا
  • تحلیل بینش مخاطبان هدف

در ویرا کلیک از روش‌های علمی تحقیق مانند بنچ‌مارکینگ (Benchmarking)، گروه‌ کانون (Focus Group)، پرسش‌نامه(Survey) و مصاحبه‌های عمیق (Deep Interview)، استفاده می‌کنیم تا بهترین خروجی تحقیقات را برای کسب‌وکار شما ارائه دهیم.

به توصیه کارشناسان برند سازی ویرا کلیک، یکی از مهم ترین فرآیند های تسلط بر بازار داشتن یک برند قوی است. پس برند سازی را درکنار کسب وکار دیجیتالی خود جدی بگیرید و برای آن هزینه کنید.

علاقه مند به اطلاعات بیشتر درباره برند سازی هستید؟ در ویرا مگ مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره برند سازی بیشتر بدانید

برند سازی یک فرآیند برای دیده شدن یک شخص ویا کسب وکار میان انبوهی است که با هدفی خاص انجام میشود. اصولا هدف از برند سازی، فروش بیشتر و یا القا یک فرهنگ هم میتواند باشد. ادامه را در ویرا مگ بخوانید….

خدمات برند سازی ویرا کلیک

 یک تفاوت چشمگیر

برندسازی اینترنتی

برندسازی اینترنتی یا وب برندینگ در حقیقت مجموعه ای از تکنیک های IT می باشد که باعث افزایش محبوبیت و مشهوریت وب سایت شما می گردد.

برندسازی شخصی

امروزه هر شخصی که تخصص و مهارتی را کسب نموده باید به پرسنال برندینگ خود بها دهد. برندسازی شخصی تنها راه موفقت شما در کسب و کار است.

برندسازی شرکتی

ایجاد ذهنیت مثبت از شرکت و نام تجاری شما در اذهان عمومی مشتریان که در حقیقت باعث افزایش بازدهی شرکت خواهد شد را برندسازی شرکتی گویند.

برندسازی محصول

برندسازی محصول یا برندسازی خدمات چیزی فراتر از ایجاد محبوبیت است بلکه باعث وفاداری مشتری به محصولات و حتی خود شرکت می گردد.

برند سازی

برند سازی هوشمند با ویرا

خدمات برندینگ ارائه شده در ویرا به منظور پیاده سازی هویت برند شما هستند که در حقیقت برای رسیدن به هدفی که ابتدا تحلیل کرده اید و سپس استراتژی چیده اید و سپس برنامه ریزی نموده اید استفاده می شوند تا برندسازی با قدرتمندی تمام صورت پذیرد. جهت برآورد هزینه و اقدامات بعدی از لینک زیر اقدام کنید.