بازاریابی محتوا با ویرا کلیک

ویرا کلیک در استراتژی بازاریابی محتوا به وسیله محتوایی ارزشمند و مفید، برند را به مشتریان بالقوه معرفی می‌کند تا باعث شود آن‌ها به برند وفادار بمانند. محتوا یک اصطلاح همه جانبه برای تمام اطلاعاتی است که در محیط اینترنت وجود دارد. برای مثال مطالب موجود در وبلاگ ها، انجمن ها، شبکه‌های های اجتماعی، عکس ها و … انواع مختلفی از محتوا هستند.  تحقیقات بازار ، قبل از تولید محتوا باید یک مخاطب هدف دقیق معین شود. تحقیقات بازار، مخاطب را به ما نشان می‌دهد و زمینه را برای توسعه محتوای آینده فراهم می کند. ویرا از طریق تحقیق روی برند شما و تجزیه و تحلیل داده ها موضوعات زیر را برای کسب وکار شما مشخص می کند.

  1.  مشتریان شما چه اطلاعاتی نیاز دارند؟
  2. کسب وکار شما چگونه باید این اطلاعات را به آن‌ها برسانیم؟

در بازاریابی محتوایی با برنامه‌ای استراتژیک، نقشه‌ای برای رسیدن به مشتری ایده‌آل شما چیده می‌شود. استراتژی بازاریابی محتوایی یک عنصر پایه از هرگونه بازاریابی آنلاین است. بازاریابی محتوایی به عنوان پادشاه دنیای بازاریابی از طریق عملکردی مستمر به دست می‌آید. یک استراتژی بازاریابی محتوایی، بر اساس نیاز مصرف کنندگان طبق تحقیقات بازار تهیه می‌شود. بعد از تحقیقات محتوا، نیاز به یک برنامه ریزی محتوایی دارید که در این مرحله، ویرا کلیک بررسی می کند آیا محتوای شما نیاز و دغدغه های مشتری را برآورده می کند یا خیر و همچنین مشکلات موجود در استراتژی بازاریابی محتوایی فعلی شما را شناسایی میکند که به همه این مراحل  تجزیه و تحلیل گفته میشود. ویرا کلیک از این فرایند استفاده می کند تا در کنار تولید محتوای کارشناسی شده جدید محتوای موجود را نیز به محتوایی ایده آل تبدیل کند. تولید محتوا باید سازماندهی شده و کارآمد باشد. همچنین هدف هم داشته باشد. 

توصیه کارشناسان ویرا کلیک به شما صاحبان کسب وکارها اینست که بازاریابی محتوا را بعد از تولید محتوا و درکنار سئو وبهینه سازی مهم و جدی بگیرید.

علاقه مند به اطلاعات بیشتر درباره بازاریابی محتوایی هستید؟ در ویرا مگ مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره بازاریابی محتوا بیشتر بدانید

بازاریابی محتوا بعد از تولید محتوا انجام میشود و یکی از زیرشاخه های مهم علم بازاریابی و از تکنیک های مهم جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری حساب میشود. ادامه را در ویرا مگ بخوانید ….

خدمات تولیدمحتوا و بازاریابی محتوا ویرا کلیک

یک دیده شدن همه جانبه

مشاوره محتوایی

قبل از دست به کار شدن، نیازمند مشاوره برای انتخاب بهترین راه حل تولید و بازاریابی محتوایی هستید.

استراتژی محتوایی

برنامه ریزی دقیق و درست محتوایی بر اساس نوع و موضوع کسب وکار

تولید محتوا

تولید محتوای متنی، تصویری برای وبلاگ و سایت باتوجه به موضوع کسب وکار

بازاریابی محتوا

پس از تولید محتوا، باید محتوای تولید شده به درستی و از راه درست به دست مخاطب برسد که به آن بازاریابی محتوا می گویند.

کپی رایتینگ

تهیه و تولید تیتر، نقل قول، تکه متن های جذاب و کوتاه که باعث جذب هرچه بیشتر مخاطب می شود.

اینفوگرافیک

تولید و طراحی اینفوگرافیک بر اساس اطلاعات و آمار ارائه شده

بازاریابی محتوا با ویرا کلیک

سفارش تولید و بازاریابی محتوا

ویرا کلیک با درنظر گرفتن نوع کسب وکار، استراتژی محتوایی درست درکنار تولید محتوای موثر را برای برند و کسب وکار شما فراهم می کند. جهت اطلاعات بیشتر از پلن های بازاریابی محتوا و تولید محتوا، از طریق دکمه زیر اقدام کنید.