خدمات نرخ تبدیل با ویرا کلیک

بهینه سازی نرخ تبدیل (Conversion rate optimization CRO) یک فرایند در راستای افزایش درصد بازدیدکنندگان وب سایت که اقداماتی مانند پرکردن فرم تماس، تبدیل شدن به یک مشتری و غیره انجام می دهند،. فرایند بهینه سازی نرخ تبدیل شامل درک و شناسایی اینکه چگونه کاربران از طریق سایت شما یک هدف مشخص را انجام می دهند و یا از بازدید سایت شما صرف نظر می کنند. تبدیل یک اصطلاح عمومی برای بازدیدکنندگانی است که یک هدف وب سایت را اجرا می کنند.

اهداف بهینه سازی نرخ تبدیل می تواند اشکال و اندازه های مختلفی داشته باشند. اگر از سایت خودتان برای فروش محصولات استفاده می کنید. هدف اولیه برای بازدیدکننده فروشگاه اینترنتی ایجاد یک خرید است که بعنوان یک تبدیل ماکرو می توان شناخت. تبدیل های کوچکتر از تکمیل خرید (تبدیل ماکرو) نیز وجود دارد مانند عضویت در خبرنامه ایمیلی که به آن تبدیل میکرو گفته می شود.

نمونه هایی از نرخ تبدیل :

  • تبدیل ماکرو (Macro-Conversions)
  • خرید یک محصول از سایت
  • درخواست جهت استعلام قیمت
  • اشتراک یک سرویس تجاری
  • برخی از تبدیل های میکرو (Micro-Conversions)
  • ثبت نام برای لیست ایمیل
  • ایجاد یک حساب کاربری
  • اضافه کردن محصول به سبد خرید

توصیه کارشناسان بهینه سازی نرخ تبدیل  ویرا کلیک ، به شما صاحبان کسب وکار استفاده از این سرویس درکنار سئو و بهینه سازی سایت است تا نتیجه مورد نظر را دربر داشته باشد.

نیازمند اطلاعات بیشتر درباره بهینه سازی نرخ تبدیل هستید؟ در ویرا مگ مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره بهینه سازی نرخ تبدیل بیشتر بدانید

بهینه سازی نرخ تبدیل یک فرآیند فنی در وبسایت است که درکنار سئو و بهینه سازی میتوانید تاثیرات شگرف برروی کسب وکار بگذارد. ادامه مطلب را در ویرا مگ بخوانید ….

خدمات بهینه سازی نرخ تبدیل ویرا کلیک

تاثیر شگرف در فروش و تبدیل

آنالیز اولیه

تحلیل ظاهری و المان های سایت برای بهینه سازی نرخ تبدیل

مشاوره

ارائه مشاوره لازم جهت بهبود نرخ تبدیل

تحلیل UI/UX

تحلیل UI/UX وبسایت به صورت تخصصی جهت بهینه سازی نرخ تبدیل کاربر به مشتری

بهینه سازی نرخ تبدیل

بهینه سازی نرخ تبدیل هوشمند

فرآیند بهینه سازی نرخ تبدیل وبسایت یا اپلیکیشن موبایل خود به تیم فنی بهینه سازی نرخ تبدیل ویرا کلیک بسپارید . جهت سفارش و مشاوره آنلاین از طریق گزینه های زیر اقدام کنید.