اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ با ویرا کلیک

کمپین تبلیغاتی مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغاتی چند جانبه است که قبل از هرچیزی هدف از اجرای آن و مخاطب هدفش تعیین گردیده است. هدف کمپین های تبلیغاتی اینست که با برنامه‌ریزی دقیق، بکوشد پیام مناسب و هدف را در یک دوره زمانی مناسب برای مخاطب ارسال کند و به این ترتیب هدف کمپین را برآورده کند. منظور از هدف کمپین میتوناد فروش یک محصول، سرویس یا معرفی وبسایت یا یک اپلیکیشن باشد.

کمپین های بازاریابی این اجازه را به صاحبان کسب و کار ها می دهد تا با یک برنامه ریزی صحیح برای محصولات و خدماتشان بیشترین بازخورد را دریافت کنند. چه پیشنهاد محصولات یا خدمات جدید بدهید، یا برنامه ای برای ترفیع محصولات خود از طریق آنلاین یا آفلاین داشته باشید، کمپین تبلیغاتی و بازاریابی می تواند کسب وکارتان را برای رسیدن به هدف هایش کمک کند.  قبل از آنکه کمپین تبلیغاتی خود را تشکیل دهید لازم است تا جایگاه شرکت خود در بازار و میان رقبایتان و جایگاهی که می خواهید به آن برسید را مشخص کنید. آشنایی بیشتر مشتریان با مفاهیم ساده و اولیه در طراحی کمپین تبلیغاتی در بلندمدت به نفع کمپین نویس ها و آژانس ها هم هست. فضای صنعتی و خدماتی و اقتصادی کشور (با صرف نظر از شرکتهایی که پول و درآمد را تقریباً رایگان یا با رانت کسب می‌کنند) مملو از شرکتهایی است که به دلیل تجربه‌ی بد قبلی یا عدم شناخت کافی از صنعت تبلیغات، جرات وارد شدن به این فضا را ندارند.

چرا از کمپین های تبلیغاتی استفاده می کنیم؟
معمولاً به دنبال تحقق سه هدف زیر از کمپین های تبلیغاتی استفاده می شود :

  • آگاه کردن مردم نسبت به محصول
  • متقاعد کردن آنها به خرید محصول
  • فراهم ساختن شرایطی که محصولات در دسترس مخاطبان هدف باشد.

کمپین های تبلیغاتی حالت های مختلفی به خود می گیرند، ممکن است به صورت آنلاین یا آفلاین اجرا شوند و از رسانه های مختلفی استفاده کرده یا حتی از تبلیغات محیطی بهره ببرند، اما در هر صورت هدف از راه اندازی کمپین تبلیغاتی رساندن پیام برند به مخاطبان است. البته باید توجه داشت که کمپین باید مطابق با استراتژی بازاریابی شرکت طراحی شده و به اجرا درآید.

توصیه کارشناسان طراحی و اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک به شما اینست :

درصورت نیاز به بازدهی بالا و فروش یک محصول یا سرویس خاص در زمان کم میتوانید از کمپین های دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید.

علاقه مند به اطلاعات بیشتر درباره کمپین های دیجیتال مارکتینگ هستید؟ در ویرا مگ ، مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره کمپین های دیجیتال مارکتینگ بیشتر بدانید

کمپین های دیجیتال مارکتینگ به دنبال اهداف خاصی برای اجرا هستند. این هدف میتواند افزایش بازدید یک وبسایت، افزایش دانلود یک اپلیکیشن یا فروش بالای خدمات و سرویس یک شرکت در زمان محدود باشد. ادامه را در ویرا مگ بخوانید ….

خدمات کمپین دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک

دقیق . به صرفه . فروش بالا

تحقیقات بازار

بررسی تحقیقات بازار ، تقاضای محصولات و موقعیت آن نسبت به رقبا 

شناسایی مخاطب هدف

شناخت مخاطب هدف، ذائقه، سلیقه و سبک زندگی افرادیکه قصد دارید روی آنها تبلیغ انجام دهید.

تعیین بودجه کمپین

رسانه، اجرا و نمایش تبلیغ و امور دیگر مرتبط جهت بهتر اجراشدن کمپین تبلیغاتی

انتخاب رسانه هدف

انتخاب رسانه، تعداد رسانه ها و شبکه هایی که در کمپین مورد استفاده قرار می گیرند

کمپین دیجیتال مارکتینگ

اجرای کمپین دیجیتال مارکتینگ

اجرای درست کمپین های دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین برای بهتر دیده شدن محصول ، خدمات یا سرویس های کسب وکار و همچنین جذب مشتری بسیار مهم است. تیم دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک به شما در این زمینه کمک میکند. جهت سفارش یا مشاوره از طریق دکمه های زیر اقدام کنید.