ایمیل مارکتینگ با ویرا کلیک

ایمیل مارکتینگ، ابزاری کاملاً انعطاف پذیر است که می‌تواند طیف گسترده‌ای از محتواها را در خود جای دهد: متن، عکس، ویدئو، لینک، فایل. ایمیل تقریباً با هر پیغامی که بازاریاب بخواهد بفرستد و به هر طریقی که بخواهد آن پیغام را ارسال کند، سازگار است. بنابراین، تعجبی ندارد عده‌ای از بازاریابان خصوصاً در ایران بدون آنکه با ماهیت ایمیل مارکتینگ آشنا باشند، از آن به عنوان ابزاری دمِ‌دستی و فقط صرف انجام دادن نوعی بازاریابی استفاده می‌کنند. ایمیل یک ابزار ارتباطی است که در همان ابتدای ظهور اینترنت مطرح شده است و تاکنون توانسته جایگاه خود را حفظ نماید. ایمیل به عنوان یک راهکار موثر بازاریابی شناخته می‌شود. اکثر افراد شاغل در طول روز چندین بار ایمیل خود را چک می‌کنند. 

اساساً ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی هنگامی رخ می‌دهد که یک کسب‌و‌کار جهت ترویج محصول یا خدمات خود، پیغامی تجاری با استفاده از پست الکترونیکی به گروهی از افراد می‌فرستد، اما اگر بخواهم تعریف دقیق‎تر ایمیل مارکتینگ را بیان کنیم : به ارسال ایمیل جهت گسترش رابطه با مشتری بالقوه یا مشتری فعلی، ایمیل مارکتینگ گفته می‌شود، این ایمیل‌ها معمولاً محتوای تبلیغاتی، ترویجی، پیشنهادیی دارند و به منظور کمک به ایجاد اعتماد یا آگاهی از برند ارسال می‌شوند. بنابراین کافیست ایمیل ارسالی شما بتواند توجه آنها را به خود جلب نماید و آنها به خدمات شما نیاز داشته باشند. از طریق ایمیل شما می‌توانید خود را به کاربران ایرانی معرفی کنید و پیشنهادات تجاری مختلفی به آنها بدهید. 

ایمیل مارکتینگ یکی از راه های قدیمی و درعین حال پربازده برای فروش محصول است. توصیه کارشناسان ایمیل مارکتینگ ویرا کلیک اینست که حتما از این روش تاثیر گذار به طور درست درکنار سایر سرویس ها استفاده کنید.

علاقه مند به اطلاعات بیشتر درباره ایمیل مارکتینگ هستید؟ در ویرا مگ مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره ایمیل مارکتینگ بیشتر بدانید

ایمیل مارکتینگ یکی از روش های قدیمی در دیجیتال مارکتینگ است که هنوز هم برای تبلیغ محصول یا سرویس بسیار کارآمد است. ادامه را در ویرا مگ بخوانید…

خدمات ایمیل مارکتینگ ویرا کلیک

یک معرفی هوشمندانه و صحیح

طراحی ایمیل

طراحی ایمیل خود را به ویرا بسپارید. تیم طراحی گرافیک ویرا کلیک ایمیل شما را به بهترین نحو با در نظر گرفتن المان های طراحی و روان شناختی کمک خواهد نمود.

ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه به بانک ایمیل شما و بانک ایمیل از قبل تهیه شده توسط ویرا کلیک

ارسال درست ایمیل

ویرا کلیک بدلیل استفاده از تکنولوژی های پیشرفته می تواند در هر ساعت هزاران ایمیل به مخاطبین شما ارسال کند .ایمیل هایی ارسال شده اسپم نمی شوند!

گزارش کاربردی

پس از ارسال هر ایمیل با گزارشاتی که ویرا کلیک به شما می دهد می توانید تاثیر آن را اندازه بگیرید و با تغییراتی در عنوان یا متن ایمیل اثربخشی آن را بیشتر کنید.

شناخت صحیح جامعه هدف

ایمیل مارکتینگ بر اساس شناخت صحیح برند کسب و کار و مخاطبان ارسال میشود.

ایمیل مارکتینگ

سفارش ایمیل مارکتینگ

جهت اطلاع و بهره مندی از کمپین های ایمیل مارکتینگ ویرا کلیک، از طریق دکمه زیر درخواست خود را ارسال کنید. کارشناسان ایمیل مارکتینگ ویرا کلیک در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.