گیمیفیکیشن با ویرا کلیک

گیمیفیکیشن (Gamification) یا بازی پردازی (به بازی آفرینی هم ترجمه می‌شود) از زیر مجموعه‌های دانش طراحی برای تغییر رفتار است که طی سال‌های اخیر، در فضای دانشگاهی و نیز محیط کسب و کار مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. ساده‌ترین تعریف گیمیفیکیشن به این صورت است که گیمیفیکیشن یا بازی پردازی، به هنر تعبیه کردن مکانیزم های بازی (عناصر بازی) در فضاهایی است که به صورت پیش‌فرض برای بازی طراحی نشده‌اند. بازاریابی محتوا همچنان یک استراتژی کلیدی در بازاریابی دیجیتالی است و بازاریابان دیجیتالی به زودی به دنبال راه حلهای جدیدی خواهند بود تا محتوای جالب و تعاملی خلق کنند. بسیاری از آنها درحال حاضر علاقه مند به گیمیفیکیشن (Gamification) هستند زیرا با این روش میتوان فروش یک سازمان را به صورت تصاعدی بالا برد. لینکداین، مایکروسافت، گوگل و … از این تکنیک تنها به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده نمی کنند بلکه گیمیفیکیشن را به عنوان وسیله ای برای تعامل بیشتر با مشتری می دانند. 

توصیه کارشناسان گیمیفیکیشن ویرا کلیک اینست که از این سرویس درکنار تبلیغات اینترنتی و برای تعامل بیشتر مخاطب با کسب وکارتان استفاده کنید.

علاقه مند به اطلاعات بیشتر درباره گیمیفیکیشن هستید؟ در ویرا مگ مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره گیمیفیکیشن بیشتر بدانید

گیمیفیکیشن یک بازی پردازی است که المان های بازی را درجاییکه برای بازی طراحی نشده استفاده میکنند. این کار باعث میشود تا میزان سرگرمی مخاطب و مشتری با سرویس کسب وکار بالاتر برود… ادامه را در ویرا مگ بخوانید :

خدمات گیمیفیکیشن با ویرا کلیک

طراحی . اجرا . پیاده سازی گیمیفیکیشن

آنالیز هوشمند کسب وکار

تحلیل اولیه کسب وکار برای بهترین روش ممکن اجرای گیمیفیکیشن

طراحی گیمیفیکیشن

طراحی گیمیفیکیشن با توجه به آنالیز انجام شده اولیه کسب وکار

پیاده سازی گیمیفیکیشن

اجرای نهایی گیمیفیکیشن پس از آنالیز و طراحی

گیمیفیکیشن با ویرا کلیک

سفارش گیمیفیکیشن هوشمند

تیم گیمیفیکیشن ویرا کلیک ، آماده طراحی و پیاده سازی کمپین های گیمیفیکیشن برای کسب وکار و دیده شدن هرچه بیشتر محصولات و خدمات شما است. جهت اطلاعات بیشتر درخواست خود را از طریق دکمه های زیر برای کارشناسان ارسال کنید.