بازاریابی درونگرا

بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) روشی از مارکتینگ است که بیشتر تمرکزش بر روی جذب مشتری و جذب او به درون پایگاه‌های کسب و کار (خصوصاً از طریق تولید محتوا مفید و مرتبط) است. معمولاً در این روش، پایگاه اصلی شما، وب‌سایتتان محسوب می‌شود و صفحات شما در شبکه‌های اجتماعی نیز پایگاه‌های دیگر شما هستند. در بازاریابی درونگرا ، به جای آنکه وقت و هزینه خود را صرف پیدا کردن مشتری کنید، صرف افزایش کیفیت رسانه‌ خود می‌کنید. البته، در بازاریابی درونگرا بحث فقط بر سر جذب مشتری نیست. اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر به این نوع بازاریابی نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که ایجاد رابطه صمیمی با مشتری در این روش، اهمیّت بسیار زیادی دارد که در واقع، هدف کلی شما باید ایجاد یک مسیر خوب و جذاب برای مشتری است.

مسیری که در طی آن، غریبه‌ها تبدیل به دوستان شما می‌شوند. با این هدف که کاری کنید مشتری در زمان نیاز، شما را پیدا کند، پس از آن در مسیر خرید هدایت شود و در هر مرحله از مسیر خود، چیزی با ارزش از شما دریافت نماید. احتمالاً می‌پرسید که چگونه قرار است مشتری شما را پیدا کند؟ مگر چنین چیزی ممکن است؟ خود شما هم وقتی در گوگل جستجو می‌کنید و یک سایت را باز می‌کنید، دقیقاً جذب آن سایت شده‌اید و در مسیر بازاریابی ربایشی هستید. دوستانی که اعتماد کاملی به شما دارند. با این حساب، می‌توان بازاریابی رابطه‌ای (یک روش بازاریابی که بر ایجاد رابطه با مشتری تاکید دارد) را به عنوان یک بخش از بازاریابی درونگرا در نظر گرفت. 

توصیه تیم بازاریابی درونگرا ویرا کلیک به شما صاحبان کسب وکار اینست که این بازاریابی را درکنار دیگر خدمات و درصورت تکمیل بودن المان های کسب وکارتان آن را استفاده کنید.

ما اطلاعات بیشتری را درباره بازاریابی درونگرا در ویرا مگ مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، قرارداده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره بازاریابی درونگرا بیشتر بدانید

بازاریابی درونگرا یک نوع بازاریابی ترکیبی است که هدف اصلی آن هدایت درست و هدفمند مشتری به سمت وبسایت و کسب وکار است. ادامه را در ویرا مگ بخوانید:

خدمات بازاریابی درونگرا ویرا کلیک

دربازار رقابت متفاوت باشید!

تدوین استراتژی

ارائه استراتژی درست برای بازاریابی درونگرا براساس برند و داستان برند 

راهکار های نوین

ارائه راهکار های نوین و خلاقانه برای جذب مشتری وفادار به کمک آنالیز کسب وکار

خدمات ترکیبی

بازاریابی درونگرا، ترکیبی از سئو وبهینه سازی، تولید محتوا، کپی رایتینگ و بازاریابی محتواست که باتوجه به استراتژی تعیین میشود.

بازاریابی درونگرا

سفارش بازاریابی درونگرا

حضور پررنگ تر کسب وکار ، می تواند نتیجه های بسیار خوبی را در جذب مشتری رقم بزند. جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی، از دکمه زیر درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان بازاریابی درونگرا ویرا کلیک دراولین فرصت جوابگوی شما خواهند بود.