اینفلوئنسر مارکتینگ با ویرا کلیک

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی به کمک افراد تأثیرگذار از اصطلاحاتیست که در سال های اخیر بسیار به آن توجه شده است و مانند سایر نقاط جهان، فراگیر شده و شنیده می‌شود و فرصت بسیار خوبی برای معرفی کسب وکار و محصولات است به طوریکه از تاثیر گذاری بالایی برخوردار است. با وجودی که اینفلوئنسر مارکتینگ محدود به یک رسانه یا پلتفرم خاص نیست، ولی اکثر مردم مفهوم آنرا بیشتر در فضای شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام میشناسند. فضای شبکه های اجتماعی با توجه به معماری آنها، به گونه ای است که بیشترین تاثیر را برروی مخاطب می گذارد.

 اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از زیر مجموعه‌ های ارتباطات بازاریابی است.در این شیوه، کسب وکار ها برای معرفی تاثیرگذار محصول و خودشان به دنبال افرادی هستند که بیشترین مخاطب و تاثبرگذاری را برروی افراد یا قشر خاصی از جامعه دارند.  سپس به کمک آنها اطلاعات محصول خود یا هر نوع پیام دیگر را که می‌تواند منجر به رفتارهای مطلوب (مثلاً‌ خرید محصول یا ترویج یک رفتار فرهنگی) شود برای مخاطبان واقعی خود ارسال می‌کنند.

توصیه تیم اینفلوئنسر مارکتینگ ویرا کلیک به شما اینست که از این بازو درکنار تبلیغات و بازاریابی آنلاین استفاده کنید. چرا که استفاده درست از این فرصت در کنار سایر فرصت ها میتواند به درستی جوابگو باشد.

علاقه مند به اطلاعات بیشتر درباره اینفلوئنسر مارکتینگ هستید؟ در ویرا مگ مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره اینفلوئنسر مارکتینگ بیشتر بدانید

اینفلوئنسر مارکتینگ یک نوع تبلیغات هدفمند و پربازده است. در این نوع تبلیغ از افرادی استفاده میکنیم که بیشترین تاثیر را برروی مخاطبین دارند و اصولا از دنبال کننده بالایی برخوردار هستند. ادامه را در ویرا مگ بخوانید…

خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ هوشمند با ویرا کلیک

تبلیغات هدفمند . هوشمند و پربازده 

شناخت صحیح برند

اینفلوئنسر مارکتینگ بر اساس شناخت صحیح برند و کسب و کار شما و ارائه اینفلوئنسر مارکتینگ سازگار با برند شما

پیاده سازی کمپین

باتوجه به سناریو و نیاز کسب وکار مشتری، سناریو کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ پیاده میشود.

گزارش عملکرد

ارائه گزارش دقیق از عملکرد کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ

سفارش اینفلوئنسر مارکتینگ

تیم اینفلوئنسر مارکتینگ ویرا کلیک با بهره گیری از افراد تاثیر گذار در هرحوزه به کسب وکار شما کمک میکنند تا محصول، خدمت و یا سرویستان را به افراد بیشتر معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر درخواست خود را ارسال کنید.