خدمات گویندگی و پادکست با ویرا کلیک

گویندگی یا نریشن، هنر تبدیل متون مختلف به کلام تاثیرگذار است. در بسیاری از موارد مخاطب ما علاقه ایی به خواندن متون از خود نشان نمی دهد و باعث شود بسیاری از مطالب مهم، از نظرشان پنهان بماند. نریشن ، گویندگی و صداگذاری باعث جذب ناخود آگاه مخاطب می شود و بازاریابی شنیداری جز بهترین و موثرترین انواع بازاریابی محسوب میشود. برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی یا آنونس های فیلم ها نیز نریشن از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که گاهی آنونس یک فیلم از خود فیلم بیشتر در خاطره ها می ماند. در نریشن و صداگذاری یکی از موارد مهمی که باید رعایت شود تا کیفیت کار بالا باشد، اینست که صداگذار باید علاوه بر صداهایی که در نسخه فاین کات وجود دارد، بعضی صداها مثل صدای پا، نفس کشیدن و یا صدای باد را که سر صحنه ضبط نشده اند و یا ضعیف هستند را با ابزاری که در اختیار دارد بازآفرینی و ضبط نماید. 

نریشن یا گفتار صدایی است که روی فیلم گذاشته می شود تا توضیحات اضافه ای را بیان کند. در سینما معمولا روایت قصه است و از سوی کسی ارائه می شود که از شخصیت های فیلم هست یا نیست. در فیلم های آموزشی یا مستند صدایی است که اطلاعات تکمیلی را در مورد تصاویر برای مخاطب بیان می کند.  صداگذاری یا دوبله هم برگرداندن زبان فیلم به زبان دیگر است و می کوشد تا با حذف صدای پس زمینه از زبان اصلی فیلم صدای نویی را روی فیلم قرار دهد که با بیشترین هماهنگی بین صداهای دو زبان به بهترین نحو حس فیلم را به بیننده یا شنونده برساند. به علاوه گاهی به صداهای فانتزی مثل صدای شخصیت های فضایی نیاز هست که صداگذار باید چند صدا را با هم مخلوط کرده و پس از تایید به لابراتوار بفرستد تا صدای نهایی را ضبط کنند.

توصیه تیم گویندگی و ساخت پادکستویرا کلیک برای تاثیر گذاری بهتر برروی مخاطب اینست که این خدمت را درکنار خدمات ویدئو مارکتینگ و تبلیغات آنلاین استفاده کنید تا تاثیر گذاری بیشتری برای کسب وکار شما به همراه داشته باشد.

 

علاقه مند به اطلاعات بیشتر درباره گویندگی هستید؟ در ویرا مگ مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره گویندگی و پادکست بیشتر بدانید

گویندگی و ساخت پادکست یکی از راههای بسیار خوب برای تاثیر گذاری برروی مخاطب است. این روش زمانی به کار میرود که مخاطب ما حوصله خواندن متن یا مشاهده ویدیو را نداشته باشد. ادامه را در ویرا مگ بخوانید ….

خدمات گویندگی و پادکست ویرا کلیک

تاثیر گذاری هوشمند

صداگذاری فیلم آموزشی

اگر دوره آموزشی دارید و نیازمند خدمات صداگذاری برروی آن هستید، این خدمت به شما کمک خواهد کرد.

پادکست

اگر نویسنده هستید و به دنبال تبدیل متن های خود به وویس هستید، خدمات گویندگی ویرا کلیک به کمک شما می آید.

مجری گری

اگر پادکست یا سناریویی دارید که نیازمند مجری است، خدمات مجری گری ویرا به یاری شما می آید.

تیزر صوتی

ساخت و تولید تیزر های تبلیغاتی صوتی با صدای بهترین مجریان ایران

دوبله

اگر پیکیج آموزشی یا ویدیویی دارید که نیازمند دوبله است، خدمات دوبلری ویرا کلیک به شما کمک میکند.

نریشن

خدمات صداگذاری ویرا کلیک برای پادکست، پکیج های آموزشی و…

خدمات گویندگی و پادکست با ویرا کلیک

سفارش خدمات گویندگی

ویرا کلیک با همکاری بهترین نریتورها و گویندگان ایرانی مفتخر است نریشن یا صداگذاری تیزرها یا فیلم های تبلیغاتی شما به عهده بگیرد تا با استفاده از صداهایی خاص و دلنشین، برند شما را در بین مردم و ذهن مخاطب ماندگار کند. برا مشاوره و سفارش از طریق دکمه های زیر اقدام کنید.