رسانه و پوشش خبری با ویرا کلیک

رویداد، دورهمی، کنفرانس و کارگاه ها برای دیده شدن بیشتر نیاز به پوشش خبری در رسانه ها دارند. پوشش خبری ، اخبار و اتفاقات مهم داخل رویداد را به درستی به گوش طیف وسیعی از مخاطبان شما برساند و آنها را از اتفاقات باخبر کند. پوشش خبری می تواند درقالب یک مصاحبه صوتی، تصویری، متنی باشد و برروی رسانه های اینترنتی و تلویزیونی منتشر شود. تبلیغات برای کسب وکارها در اینترنت باتوجه به همه گیر بودن آن به تنهایی جوابگو نیست و باید از بازوهای دیگر درکنار آن مثل رسانه های جمعی (تلویزیون و رادیو) نیز انجام شود. توجه مخاطب به رسانه های اینترنتی و رسانه های جمعی مثل تلویزیون و رادیو برای کسب وکارها بسیار مهم است چراکه از جامعه مخاطب بالایی برخوردار هستند.

 تبلیغات و پوشش خبری در رسانه های اینترنتی و جمعی می تواند تحت تولید و پخش یک تیزر تبلیغاتی باشد که مدت زمان آن از ۳۰ ثانیه تا ۳۰۰ ثانیه (معادل ۵ دقیقه) متغییر باشد. درصورتیکه تبلیغات به گونه ای طراحی شود که جذاب و درعین حال گیرا باشد، بیشترین مخاطب و مشتری را به خود جذب می کند. پوشش خبری و تبلیغات رسانه ای درکنار تبلیغات اینترنتی تاثیر شگفت انگیزی بر روی کسب وکار می گذارد، به طوریکه تاثیر آن را به واضح می توان در اولین تبلیغات دید.

توصیه کارشناسان رسانه ای ویرا کلیک به شما اینست که پوشش خبری رسانه ای را درکنار تبلیغات اینترنتی به آن اهمیت بدهید.

علاقه مند به اطلاعات بیشتر درباره پوشش خبری و رسانه هستید؟ در ویرا مگ مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره رسانه و پوشش خبری بیشتر بدانید

رسانه یکی از مهم ترین ابزار های تاثیر گذاری برروی مخاطب است. رسانه های اینترنتی و رسانه های جمعی تنها گوشه ای از انواع رسانه ها هستند…. ادامه را در ویرا مگ بخوانید: 

خدمات پوشش خبری رسانه ای، پیام بازرگانی و رادیویی با ویرا کلیک

ساخت و پخش پیام بازرگانی . پوشش خبری رسانه ای . پخش تیزر . تبلیغات رسانه ای

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت کلیپ و تیزر تبلیغاتی برای رسانه های جمعی و اینترنتی با توجه به موضوع

مجری پخش تبلیغات در رسانه ها

ارسال، آماده سازی تبلیغات صوتی تصویری برای رسانه های جمعی و اینترنتی و پخش آن

پوشش خبری گسترده

پوشش خبری رویداد، کارگاه، همایش و کنفراس به صورت صوتی، تصویری و متنی

رسانه و پوشش خبری

سفارش پوشش خبری و رسانه ای

تیم رسانه و پوشش خبری ویرا کلیک آماده ارائه هرگونه خدمات رسانه ای اعم از : ساخت، تولید و پخش تیزر تبلیغاتی در رسانه های جمعی و اینترنتی می باشد. درصورت نیاز به پوشش خبری رویداد یا همایش ها نیز میتوانید با کارشناسان رسانه ای ویرا کلیک از طریق لینک های زیر در ارتباط باشید.