خدمات ویدیو مارکتینگ با ویرا کلیک

از جدیدترین و خلاقانه ترین روش های جذب مخاطب در بازار هدف کسب و کارها، استفاده از بازاریابی ویدئویی یا ویدئو مارکتینگ می باشد. این بازاریابی با استفاده از جنبه های تصویری و از طریق ویدئو های خلاقانه مخاطبان را به صورت ناخودآگاه به توجه به برند شما جذب می نماید. ویدئو مارکتینگ  به کسب و کارهای مختلف کمک می نماید که به صورت قدرتمند باعث افزایش حجم ترافیک سایت شما شده و به این صورت به رونق کسب و کارها کمک نماید. معرفی کردن محصول و جذب مشتری در نهایت به افزایش فروش هرچه بیشتر منجر می گردد، و مانند سایر زیر حوزه های دیجیتال مارکتینگ به دنبال فروش و جذب بیشتر است. هر روزه بازاریابی ویدئویی بیش تر و پر رونق تر می گردد و این مرحله می تواند یکی از اساسی ترین بخش ها برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و جذب مشتری باشد.

 با ویدئو مارکتینگ کاربران سایت شما بصورت دقیق با نوع خدمات و محصولات شما آشنایی پیدا می کنند. تاثیر آن بر روی سئو سایت مثبت است. ویدیوهای ساخته شده اگر حرفه ای کار شده باشند برای شما کلاس کاری به همراه داشته و باعث می شود تا مشتریان میان شما و رقبایتان تفاوتی را قائل شوند. کاربران از طریق موتورهای جستجو و انواع شبکه های اجتماعی که ویدیو را در آنها انتشار کردید به وب سایت شما هدایت می شوند و از سایت شما دیدن می کنند. ممکن است شما از سرمایه ساخت و هزینه بر بودن پروژه صحبت کنید ، اما بدانید که یک بار هزینه کردن ارزش استفاده طولانی از فیلم را برای شما خواهد داشت . درست است که ساخت ویدیو آنلاین و پخش کردن آن در دنیای اینترنت هزینه بر می باشد ولی در عوض می توانید برای مدت طولانی بازخورد خود را داشته باشید و خودتان نتایج حاصله را مشاهده نمایید.

توصیه کارشناسان تیم ویدئو مارکتینگویرا کلیک به شما اینست که حتما در کنار تبلیغات اینترنتی از این سرویس برای بهتر دیده شدن محصولات، خدمات و جذب ترافیک بیشتر استفاده کنید.

درباره ویدئو مارکتینگ به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟ در ویرا مگ مجله تخصصی دیجیتال مارکتینگ ویرا کلیک ، مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

درباره ویدئو مارکتینگ بیشتر بدانید

ویدئو مارکتینگ یکی از جدید ترین روش های جذب مخاطب و مشتری به سمت وبسایت است. این روش با ساخت و تولید ویدئو های جذاب هدفمند صورت میگرد. ادامه را در ویرا مگ بخوانید….

خدمات ویدیو مارکتینگ و پادکست مارکتینگ ویرا کلیک

یک تاثیر گذاری جاودانه

مشاوره اولیه

مشاوره اولیه، قبل از ساخت ویدئو و پادکست به همراه طرح و پلن ریزی

سناریو نویسی

سناریو نویسی پادکست و ویدئو برای ضبط

طراحی و ساخت

طراحی و ساخت با توجه به سناریو و داستان کسب وکار

صداگذاری

صداگذاری و دوبلری با صدای بهترین مجریان و صداپیشه گان

گویندگی و تدوین

گویندگی و تدوین نهایی اثر با توجه به سلیقه مشتری و داستان کسب وکار

وایرال مارکتینگ

پخش ویروسی اثر میان مخاطبین مورد هدف

خدمات ویدیو مارکتینگ با ویرا کلیک

سفارش ویدئو و پادکست مارکتینگ

ویرا کلیک در بازاریابی ویدئویی در تبلیغ برند شما با استفاده از به کارگیری اصولی یاری می رساند. این اصول عبارت اند از: ساخت چندین ویدئو – قرار دادن لینک های مرتبط در کنار ویدئوها – استفاده از متن در کنار ویدئوها – انیمیشن و صداگذاری در بازاریابی ویدئویی