خدمات و سرویس های ویرا کلیک

تمامی خدماتی و سرویس های هوشمندی که ویرا کلیک به کسب وکارها ارائه میدهد

خدمات پایه

مشاوره هوشمند

مشاوره کامل و جامع قبل از هرگونه اقدام و عمل برای کسب وکار

برند سازی و رسانه

برندینگ و پوشش رسانه ای موفق و تاثیرگذار از کسب وکار

تبلیغات هوشمند آنلاین

هوشمندی در تبلیغات و کسب وکار مهم ترین اصل برای ویرا کلیک است.

ایده پردازی

ایده پردازی خلاقانه برای گسترش موثر و مفید دربازار برای کسب وکار

همه خدمات ویرا کلیک

تبلیغات هوشمند آنلاین

تبلیغات هوشمند آنلاین بر بستر وبسایت های پربازدید و صفحات پربازدید شبکه های اجتماعی که سبب دیده شدن بهتر و موثر کسب وکارتان می شود.

تولید محتوا و بازاریابی محتوا

محتوا پادشاهی بی همتاست! با قدرت محتوا می توانید مشتریان بیشتری را درکنار بازاریابی محتوا برای کسب و کار خود به همراه داشته باشد.

برندسازی هوشمند

ایجاد یک استراتژی موثر و هوشمند در برند سازی ، راهیست برای تحقق اهداف کسب وکار براساس چشم‌انداز و تعیین کلی هدف در بازار رقابت.

شبکه‌های اجتماعی هوشمند

مدیریت اکانت شبکه های اجتماعی کسب وکار خود مانند: اینستاگرام، توییتر و تولید محتوای شبکه‌ های اجتماعی خود را به ویرا کلیک بسپارید.

استراتژی بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا درکنار تولید محتوای موثر به رشد و درآمد بیشتر کسب وکارتان، کمک به سزایی میکند. درواقع بازاریابی محتوا = دیده شدن هوشمند محتوا !

تبلیغات هدفمند و هوشمند

انتخاب رسانه های پرمخاطب تاثیر گذار و مناسب برای رساندن پیام فروش کسب وکار با توجه به بیشترین تاثیرگذاری و افزایش مشتری

سئو و بهینه سازی سایت

خدمات هوشمند سئو و بهینه سازی سایت با هدف جذب مخاطب و مشتری هدف از موتورهای جستجو به همراه تولید محتوا، تحلیل و آمار.

طراحی سایت هوشمند

طراحی سایت اختصاصی و آماده، حرفه‌ای و هوشمند وب سایت کسب کار و تعیین یک معماری محتوایی براساس استراتژی بازاریابی دیجیتال برند.

تبلیغات در گوگل

تبلیغ در گوگل مشتریانی را به همراه دارد که دقیقا به دنبال آن چیزی هستند که  می فروشید که راه رسیدن درست به مشتری در زمان درست است.

بهینه سازی نرخ تبدیل

مهمترین راهکار هوشمند در دیجیتال مارکتینگ، تبدیل بازدید کنندگان وبسایت به مشتری بالقوه است که در سال های اخیر نیز مورد توجه بسیاری بوده است.

اجرای هوشمند کمپین‌ آنلاین

اجرای هوشمند کمپین‌ آنلاین، کسب وکار شما را به مخاطبان بهتر می‌شناساند اما تحلیل داده‌های این کمپین هم درکنار اجرای آن بسیار مهم و ضروری است.

پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

پیام کسب وکار خود را از طریق پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی با امکان هوشمند به گوشی کاربران با شناسایی مخاطب خود ارسال می کنید.

ویدیو مارکتینگ و ساخت ویدیو

موشن گرافیک، استاپ موشن یا تیزر رئال؛ روایتی خلاقانه و هوشمند از کسب وکار که مشتریان شما را عاشق کارتان می کند!

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسرها، ستاره‌های مجازی اند که در دنیای مجازی شناخته شده که تعداد دنبال کننده و اصولا افراد زیادی به سبک آنها توجه می کنند.

گیمیفیکیشن هوشمند

جذابیت خدمات و محصولات خود را با راهکار بازیهای هوشمند مبتنی بر  گیمیفیکیشن، بالا ببرید و نرخ توجه بیشتری با مخاطب را تجربه کنید.

پیام بازرگانی تلویزیونی

ویرا کلیک ، به فکر رسانه و دیده شدن موثر و هدفمند کسب وکارتان است، پس هر آنچه برای انتقال پیام به مخاطبین نیاز دارید را درنظر بگیرید.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

هدف ویرا کلیک از عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، ارائه تجربیات دقیق و واضح از مصرف محصول به مشتریان نهایی شماست که عکس مهم ترین عنصر جذب است.

بازاریابی درونگرا هوشمند

بازاریابی درونگرا یعنی تولید محتوا و بازاریابی هوشمند محتوا ارتباط با مخاطب به شکلی که مخاطب احساس کند که اوست به طرف کسب و کارتان آمده است.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یعنی استفاده درست و موثز از ایمیل برای ارتباط با مخاطبان وبسایت، حفظ ارتباط با آنها و همچنین جذب مخاطبان جدید است.

ساخت پادکست و پادکست مارکتینگ

تولید و تبلیغ کسب وکار و خدمات شما در فایل های صوتی پربازدید، پرطرفدار که از رسانه های اینترنتی به صورت مداوم تولید و پخش می شوند.

گویندگی موثر

گویندگی یا نریشن هنر یعنی تبدیل متون مختلف به کلام تاثیرگذار است که کمک می کند تا خدمات کسب وکار به شکل متفاوت به گوش مخاطب برسد.

درباره ویرا کلیک

دیجیتال مارکتینگ یک نوع تبلیغات آنلاین نیست، بلکه راهکاری برای ایجاد بستری هوشمند از تصورات آینده کسب وکار شماست. ویرا کلیک به دور از هرگونه بزرگنمایی، به رویای هوشمندی شما از آینده‌ پر و بال میدهد و کسب وکارتان را برای آینده‌ای بزرگ‌ و هوشمندتر آماده میکند. ویرا کلیک از قدرت و اهداف کسب وکارتان برای آینده ای هوشمند برنامه ریزی میکند. ویرا کلیک نه تنها خدامات دیجیتال مارکتینگ، بلکه ابزارهای آنلاین لازم برای آنالیز کسب وکار را دراختیار قرار میدهد. اینجا همه چیز آنلاین رخ میدهد!

درباره ویرا کلیک