مشاوره کسب و کار آنلاین

زمانی که قصد دارید تا یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید یا طراحی سایت خود را تمام کرده باشید، برای برنامه ریزی دقیق و رسیدن به اهداف نیازمند مشاوره کسب و کار آنلاین هدفمند و اصولی هستید. 

مشاوره کسب و کار آنلاین به شما کمک میکند تا برنامه ریزی و استراتژی صحیحی را از بازار خود در فضای آنلاین داشته باشید و از هدررفت هزینه های سنگین و گزاف جلوگیری کنید. 

خدمات مشاوره کسب و کار آنلاین

مشاوره راه اندازی کسب و کار

راه اندازی کسب و کار از شروع تا رسیدن به نقطه مطلوب به همراه برنامه و پلن قابل پیاده سازی

مشاوره توسعه کسب و کار

اگر دنبال رشد و توسعه کسب و کلر خود هستید اینجا پیش شما هستیم تا مسیر رشد را ترسیم کنیم

مشاوره تیم سازی

داشتن یک تیم خوب و مطلوب در کسب و کار آنلاین مهم بوده و نیازمند استفاده از تجربه است

مشاوره منابع انسانی

افراد تیم جزو دارایی یک تیم به حساب می آیند که نحوه رفتار کسب و کار همه چیز را مشخص میکند

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اگر در راه اندازی و انجام کمپین های دیجیتال مارکتینگ خود مشکل یا سوالی دارید، اینجاییم!

مشاوره برندینگ

برند یک کسب و کار جزو دارایی غیرقابل لمس اما مهم به حساب می آید و عملکرد مهم است

چرا مشاوره کسب و کار اینترنتی؟

مشاوره کسب و کار اینترنتی به شما کمک میکند تا چرخ را دوباره از نو اختراع نکنید! و به جای اختراع دوباره و رفتن راهی که قبلا با آزمون و خطا و هزینه زیاد به دست آمده، با تجربه یک فرد یا تیم مجرب در کمترین زمان به نتیجه مطلوب برسد. 

کسب و کارهای اینترنتی در شروع، میانه و زمان بلوغ نیازمند مشاوره از یک فرد متخصص و باتجربه در همین زمینه هستند تا باکمک و راهنمایی های لازم به مواردی که مدنظر دارند برسند. در این مسیر در کنار شما هستیم.

مشاوره به صورت ساعتی و ماهیانه

مشاوره کسب و کار اینترنتی را میتوانید به صورت ساعتی و ماهیانه با فرد مجرب در این حوزه رزرو کنید. مشاوره به صورت ساعتی به شما کمک میکند تا به جواب سوالات خود در زمینه کسب و کار اینترنتی یا آنلاین خود برسید.  

اگر به دنبال انتقال تجربه و رشد در بلندمدت هستید، پیشنهاد میکنیم تا به صورت ماهیانه مشاوره کسب و کار اینترنتی با فرد مجرب داشته باشید. این کار باعث میشود تا از اشتباهات شما در رشد کسب و کار اینترنتی جلوگیری شود. 

سوالات متداول

سئو، مخفف واژه بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است. این عمل به معنای بهبود و بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. با سئوی مناسب، می‌توانید  وب‌سایت خود را در نتایج جستجوی موتورهای جستجو رشد داده و در نتیجه، وب‌سایت شما در اکثر کلمات کلیدی که کاربر سرچ میکند وجود دارد. ابزارهای جستجو بین کاربران اینترنت بسیار محبوب هستندکه این بازدیدها توسط موتورجستجو به سایت ها منتقل میشود. 

کلمات و عباراتی هستند که توسط کاربران در موتورجستجوی گوگل سرچ شده تا به جواب خود برسند. این کلمات هرچه بیشتر توسط کاربران سرچ شوند، برای گوگل از ارزش سرچ بالاتری برخوردار هستند.