طراحی سایت با وردپرس

برای آنلاین کردن کسب و کار خود آماده هستید؟
طراحی سایت دروازه ورود شما به دنیای اینترنت است و برای ورود به این فضای پررقابت و حضور در میان رقبا نیازمند یک بستر قوی، امن و پرسود هستید تا نیاز شما را برطرف کند.
ما در تیم طراحی سایت ویرا کلیک، با مشاوره و راهنمایی به شما بهترین پلن برای داشتن یک سایت حرفه ای و مناسب را پیشنهاد میدهیم تا بتوانید مشتریان خود را حرفه ای و درست جذب کنید.

خدمات طراحی سایت در ویرا کلیک

واکنشگرایی کامل

کاربران شما از هر دستگاهی استفاده کنند و صفحه نمایش کاربر هر اندازه‌ای که باشد، باز هم سایت شما خوانا خواهد بود.

بازدهی در سود

با توجه به امکاناتی که در یک سایت از جانب ما برای شما آماده می‌شود، قیمت طراحی بسیار مناسب و منطقی است

طراحی اختصاصی

ما سایتی بر اساس نیازهای شما طراحی می‌کنیم. قالب‌های مخصوص برای شما طراحی و آماده خواهد شد

پشتیبانی ماهیانه

بعد از تحویل سایت به شما تیم ویرا کلیک به مدت سه ماه به صورت رایگان پشتیبانی فنی را به عهده میگیرد

استفاده از وردپرس

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتواست که برای اکثر سایت ها با موضوعات مختلف استفاده می شود

آموزش اختصاصی کار با سایت

پس از طراحی سایت و بارگذاری آن، به شما به صورت اختصاصی آموزش های لازم برای مدیریت سایت داده می شود

چرا طراحی سایت مهم است؟

۱- ارتباط مطمئن با مشتریان: شبکه های اجتماعی هرچقدر قوی باشند، ممکن است روزی در دسترس نباشند پس یک بستر ارتباط مطمئن لازم دارید.

۲- حضور در کنار سایر رقبا: دروازه ورود به فضای آنلاین، طراحی سایت و داشتن یک سایت منحصر به فرد حرفه ای است.

۳- تبلیغات و بازاریابی آنلاین: باتوجه به همه گیر بودن اینترنت، هزینه بازاریابی آنلاین به مراتب کمتر از بازاریابی سنتی بوده و بازدهی خوبی را دارد.

۴- حضور در موتورهای جستجو: سئو یک روش بازاریابی دیجیتال بلندمدت و پرسود است که نیاز اولیه آن یک سایت است.

۵- فروش آنلاین: و آخرین گزینه مهم که از هرسایتی انتشار میرود…

ویژگی های مهم طراحی سایت با وردپرس

۱- سرعت بالا در توسعه: امکان اضافه کردن بخش های جدید به سایت های وردپرسی یکی از ویژگی های مهم این سیستم محبوب است.

۲- محبوبیت بالا: وردپرس این قابلیت را دارد تا بتوانید با دانش کم و عمومی نیز آنرا مدیریت کنید.

۳- گوگل عاشق وردپرس: یکی از توسعه دهندگان اصلی وردپرس، شرکت گوگل بوده و  از نظر پشتیبانی و سئو گزینه مناسبی به حساب می آید.

۴- هزینه پایین‌تر نسبت به سایت های اختصاصی: برای شروع یک کسب و کار در اینترنت مهم است که چقدر هزینه میکنید و وردپرس هزینه ای شروع شما را کاهش میدهد.

مراحل طراحی سایت در ویرا کلیک

مشاوره و عقد قرارداد

ابتدا مشاوره در زمینه امکانات و نیازمندی ها داده شده و پس از نهایی شدن، نسخه نهایی قرارداد ارسال میشود. بعد از تایید کارفرما و پرداخت، کار طراحی سایت در تیم ویرا کلیک شروع میشود.

خرید هاست و دامین مناسب

باتوجه به نیازمندی های اعلام شده، تعداد مشتریان و زیرساخت فنی مورد نیاز؛ هاست، دامنه و لایسنس های مورد نیاز مرتبط با کسب و کار تهیه شده و در اختیار تیم طراحی قرار میگیرد.

دریافت محتوای اولیه

ابتدا مشاوره در زمینه امکانات و نیازمندی ها داده شده و پس از نهایی شدن، نسخه نهایی قرارداد ارسال میشود. بعد از تایید کارفرما و پرداخت، کار طراحی سایت در تیم ویرا کلیک شروع میشود.

شروع فرآیند طراحی

پس از تهیه هاست و دامین مناسب کسب و کار، فرآیند طراحی سایت در تیم ویرا کلیک شروع شده و باتوجه به دریافت اطلاعات اولیه از کارفرما میتوان طرح اولیه را باتوجه به درخواست ها پیاده سازی کرد.

طراحی UI متناسب با نیازمندی

پس از جمع داده های اولیه از کارفرما، تیم طراحی سایت ویرا کلیک اقدام به طراحی رابط کاربری مناسب با کسب و کار کرده و این طراحی میتواند باتوجه به حجم صفحات یا نیازمندی ها زمان متفاوتی را از طراحان تیم بگیرد.

پیاده سازی طرح UI

بعد از هماهنگی و ایجاد تغییرات (درصورت نیاز) طرح رابط کاربری سایت برای پیاده سازی آماده میشود. در این مرحله برروی قالب وردپرس در سایت، طرح پیاده سازی شده اجرا میشود و بخش های مختلف آن آماده خروجی میشود.

تست اولیه توسط کارفرما

بعد از پیاده سازی رابط کاربری یا UI سایت، با کارفرما هماهنگ شده تا سایت را بررسی و تست کند. این تست شامل کار با المان ها و بخش های مختلف سایت میشود. در این مرحله اگر مشکلی در اجرا وجود داشته باشد حل میشود.

تحویل نهایی

در صورتیکه از سمت کارفرما همه چیز کامل و درست باشد، پس از طراحی سایت و چیدمان کامل آن؛ پس از تسویه حساب مرحله دوم و پرداخت کامل مبلغ پروژه، دسترسی های لازم جهت استفاده کارفرما ارسال میشود.

آموزش کار با سایت

بعد از تحویل دسترسی ها، یک آموزش ویدئویی کامل در مورد نحوه استفاده از امکانات و بخش های مختلف سایت به صورت اختصاصی ضبط شده و جهت استفاده کارفرما برای ایشان ارسال میشود.

نمونه کارها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.