سئو (SEO)

برخی از مشتریان از ما درخواست دارند تا SEO سایتشان با سرعت بیشتری انجام شود. برای این که سریع تر به صفحات نخست گوگل برسید ما چند پیشنهاد برای شما داریم. یکی از بهترین و ضروری ترین گزینه ها تولید محتوا برای وب سایت است. با افزایش تولید محتوای هدفمند و موثر و قطعا باکیفیت می توانید سرعت رشد وبسایتتان در گوگل را ارتقا دهید. همچنین در کنار تولید محتوا باکیفیت، تبلیغات می تواند به رشد شما سرعت ببخشد و شما را با سرعت بالایی در نتایج گوگل به صفحات نخست بیاورد. یکی از موثر ترین روش های تبلیغاتی شناخته شده برای سئو، تبلیغات در گوگل است.

null

مقرون و به صرفه

null

کلاه سفید

null

ورودی واقعی

خدمات سئو داخلی

سرعت بارگذاری صفحه

گوگل صراحتا اعلام کرده که سرعت بارگذاری سایت یکی از معیارهای رتبه بندی صفحات است.

ساختار یو آر ال ها

کارشناسان سئو url صفحات رو بررسی میکنند و آن ها را در بهترین حالت قرار می دهند.

عنوان صفحات

عنوان صفحات تاثیر زیادی بر سئو دارند کارشناسان سئو آن ها را بررسی می کنند و در صورت نیاز تغییر می دهند.

خدمات سئو خارجی

لینک سازی

لینک ساختن در سایت های مختلف

سیگنال دهی

بازخورد گرفتن از شبکه های اجتماعی

PBN

شبکه تو در تو بلاگی

تعرفه سئو سایت شرکتی و فروشگاهی

مسئله سئو در مورد سایت های فروشگاهی حساس تر است. چرا که موفقیت این سایت ها در گرو کسب سهم بیشتری از بازدید نسبت به سایر رقباست. ویراکلیک با انتخاب درست کلمات کلیدی هدفمند میتواند سایت های فروشگاهی را برای محقق شدن این امر یاری کند.

تعرفه سئو سایت های محتوایی

سایت های محتوایی ترافیک محور بوده و با توجه به تعداد ورودی کلمات کلیدی دسته بندی میشوند. ویراکلیک از طریق افزایش تعداد ورودی طبیعی طبق استراتژی کلاه سفید به این سایت ها کمک میکند. از جمله آنها میتوان به: سایت های خبری ، مجله های اینترنتی ، سایت های آموزشی و تفریحی و … اشاره کرد.

خدمات جانبی سئو وب سایت

برخی خدمات هستند که کوچک به نظر می رسند اما تاثیر چشم گیری دارند

 

نمونه کار سئو

www.jozveha.com

کلمه : جزوه — صفحه اول لینک ۲

www.digitalya.ir

کلمه : احیای باتری قلمی — صفحه اول لینک ۱

www.abimag.ir

کلمه : حیوانات سریال دراکولا — صفحه اول لینک ۱

www.ccmag.ir

کلمه : استخراج پولکادات — صفحه اول لینک ۳

www.jalaltorabi.com

کلمه :هک تلگرام — صفحه اول لینک ۳

مراحل سئو سایت

شناخت نیازهای مشتری

در اولین گام نیاز مشتری را براساس زمینه کاری او بررسی کرده و میزان رقابت در حوزه کاری‌اش را تحلیل می‌کنیم.

ارائه راهکار منحصر به‌ فرد

بسته به میزان رقابت مشخص‌شده و تحلیل جزئی اولیه ،هزینه و حجم کاری پروژه تخمین‌زده می‌شود و براساس آن راهکار منحصر‌به‌ فردی را برای بهینه سازی سایت به شما ارائه می‌کنیم.

شروع پروژه

در این مرحله قرارداد کاری براساس دو مرحله قبلی تنظیم و منعقد می‌شود.

تهیه گزارش اولیه

در این مرحله، بررسی وضعیت عمومی سایت شامل میزان بازدید، رتبه عبارات کلیدی و گزارش‌های دریافتی از ابزارهای تحلیلگر انجام شده و گزارش اولیه به مشتری ارائه می‌شود.

بهینه‌سازی ساختار

ابتدا آنالیز ساختار سایت انجام شده و با استفاده از ابزارهای تحلیلگر خطاهای احتمالی مشخص می‌شود. در صورت امکان ساختار توسط تیم فنی ویراکلیک شده و در غیر این‌ صورت راهکار لازم به تیم فنی کارفرما اعلام می‌شود.

بهینه‌ سازی محتوا

بسته به زمینه کاری و اولویت کارفرما کلمات کلیدی استخراج شده و بهینه‌سازی‌های لازم روی هر یک از آنها انجام می‌شود. تولید محتوا، بهینه سازی محتوای قبلی و سایر فعالیت‌های لازم با هماهنگی کارفرما و در نظر گرفتن استانداردهای روز در همین مرحله انجام می‌شود.

سئو کلاه سفید

در طول مدت پروژه، تیم ویراکلیک از بروز خطا در ساختار و محتوا پیشگیری کرده و تهدیدهای خارجی را کنترل می‌کند.

سئو خارجی

در این مرحله سئو خارجی سایت تحلیل شده و در صورت نیاز بک‌لینک‌های لازم ایجاد می‌شود.

تنظیم و ارسال گزارش‌ها

به ازای هریک از مراحل سئو، گزارش مقطعی از روند پروژه تنظیم شده و برای کارفرما ارسال می‌شود. در بازه‌های زمانی مشخص، بسته به نوع پروژه و حجم کاری گزارش‌ های مقایسه‌ ای هم تنظیم و تحلیل میشود.

سوالات متداول

این نوع سئو بروزترین روش برای ظاهرشدن در کلمات کلیدی هدفمند است. هر کلمه کلیدی یک تعداد سرچ و ورودی می دهد و شما براساس میزان ورودی که سفارش میدهید، سایت برروی کلماتی بالا می آید که آن تعداد میزان ورودی شما را تامین کند.

اگر شما سئوی ۱۰۰ ورودی گوگل را خریده باشید و سایت شما درباره فروشگاه مانتو باشد، کلمه “خرید مانتو در تهران” ۵۰ ورودی در روزانه به سایت شما میدهید و طیف کلمات دیگر مثل خرید مانتوی مجلسی در تهران ۱۰ ورودی دیگر به شما اضافه میکند که جمع تمام ورودی از کلمات به ۱۰۰ ورودی در روز می رسد.

اگر سایت شما نوپاست و به تازگی راه اندازی شده، یک زمان اولیه برای قوی شدن و بالا آمدن در کلمات کلیدی های هدف نیاز دارد. چون تمامی فرآیند طبیعی انجام میشود و هیچ گونه فعالیت سیاهی در حین فرآیند وجود ندارد، به شرطیکه مدیر سایت کار اشتباهی انجام ندهد جایگاه ها تغییری نمی کنند.

برای سنجش ورودی شما ، ملاک ما گوگل وبمستر است. قبل از آنکه پروژه ی سئوی سایت شما شروع شود، دسترسی وبمستر به تیم ویرا کلیک داده شده و پس از آنالیز پروژه شروع می شود. حین انجام و زمان تحویل نیز میزان ورودی، جایگاه کلمات و موارد دیگر قابل رویت است.

برای پیشرفت پروژه و وسعت دادن به دامنه کلمات کلیدی و وروی شما بهتر است تا پروژه خود را به سرویس تعداد ورودی بالاتر ارتقا دهید. اما اگر تمایلی به ادامه همکاری بعدی با ویرا کلیک نداشتید میتوانید همکاری را به زمان دیگری که آن را مناسب تر دیدید موکول کنید.

نمونه قرارداد سئو

این یک نمونه قرارداد است و قطعا با توجه به نیاز ها و توافقات طرفین قابل تغییر است.